Automobiliai iš Amerikos? Kaip įsigyti?

25 liepos, 2019 7:55 am

Turbūt daugelis iš mūsų esame susidurę su mintim galvoje, o gal automobilį nusipirkti iš Amerikos aukciono? Esame daug girdėję apie tai, kaip automobiliai su minimaliais defektais parduodami vos ne veltui. O mūsų mylimoje Lietuvos žemėje tokį automobilį sutvarkyti ir paruošti ekploatacijai kainuoja kur kas pigiau, nei pirkti automobilį, jau paruoštą eksploatacijai. Taip galima sutaupyti tikrai nemenką pinigėlių sumą. Tačiau kaip įsigyti automobilį iš Amerikos aukcionų?

Kaip išsirinkti kokiam USA aukcione ieškoti automobilių?Atsidarę Google paieškos sistemą galime pamatyti daugiau nei 4.000.000 paieškų variantų. O išsirinkti yra tikrai sudėtinga, ypač neturint patirties bei informacijos. Todėl nusprendėme atrūšiuoti keletą populiariausių aukcionų, kurie vyksta Amerikoje.

masina is usa paiesku kiekis googleiAutomobilių aukcionas COPART

www.copart.com Tai yra vienas populiariausių ir didžiausią susidomėjimą turinčių aukciono brokerių. Jo aukcionuose būna tiek naujesnių pvz 2019 metų automobilių, tiek ir senesnių, tokių kaip 2000 metų. Taip pat čia galite rasti ir draudimo parduodamų automobilių. Pati sistema yra paprasta bei lengvai suprantama, kitaip sakant net ir sunkiai besigaudančiam kompiuteriuose. Viso labo įrašykite jus dominančio automobilio pavadinimą ir automatiškai gausite visą sąrašą automobilių, kurie yra sistemoje. Atidarę skelbimą gausite kur kas daugiau informacijos apie automobilį. Tai turėtų atrodyti panašiai kaip nuotraukoje apačioje.

automobiliu aukcionai is usa

Automobilių aukcionas IAAI

Antrasis mūsų mėgiamas aukciono tinklapis yra www.iaai.com . Tai yra antras pagal dydį aukciono tinklapis, tačiau tai nėra blogai, kadangi turite didesnių šansų įsigyti automobilį pigiau. Taip pat šis tinklapis gali būti aktualesnis tiems, kurie ieško šiek tiek senesnio automobilio. Kadangi pastebėjome, kad čia jų yra šiek tiek daugiau. Taip pat kaip ir COPOART taip ir IAAI būtina prisiregistruoti, norint dalyvauti aukcione.

auto iš usa aukciono IAAI

Kurį aukciono tipą pasirinkti? Spręsti tik jums, kuris yra jums patogesnis bei labiau prie širdies, abu aukcionai yra patikimi bei jau per ilgą laiką užsitarnavę savo vardą. Todėl drąsiai galite pradėti ieškotis naujo automobilio!

Prieš perkant automobilį patikrinkite VIN KODĄ

Taip pat rekomenduojame nusižiūrėto automobilio VIN kodą patikrinti vienoje iš lyderiaujančių sistemų, tiesiog įvedus vin kodą. Kadangi kartais aukciono metu automobilio defektai būna paslėpti, ar jų tiesiog nesimato. Taip pat sužinosite ir visą automobilio istoriją bei pamatysite automobilio nuotraukas po avarijos. Tai ne tik padės apsispręsti ar automobilį įsigyti, bet ir sutaupyti begalę pinigų. Automobilį galite patikrinti šioje sistemoje:

Kodėl rekomenduojame carvertical sistemą?

Tai yra tarptautine įmonė, kuri bendradarbiauja su begale draudimo bei serviso įmonių. Ji visus duomenis kaupia savo duomenų bazėje. todėl kad ir kokį automobilį pirktumėt, rekomenduojame pasitikrinti jį per carvertical tinklapį. Tai padės apsisaugoti nuo skendusių, ar daug auto įvykių turėjusių automobilių. Taip pat sužinosite ir tikra ridą bei visą naudingą bei aktualią informaciją.

carvertical VIN patikra

Jau išsirinkau ir patikrinau automobilį iš Amerikos – kas toliau?

Automobilių pirkimas aukcionuose yra gana ilgas ir daug pastangų reikalaujantis procesas. Išsirinkus automobilį iš Amerikos turite atsižvelgti į daug kriterijų, tokių kaip automobilio išmuitinimas, kas atgabens automobilį į Lietuvą, bei kas apsiims jo remontu Lietuvoje. Turite gerai apskaičiuoti kiek jums išviso gausis automobilio atgabenimas bei paruošimas eksploatacijai.

Automobiliai is Amerikos muitas 10%?muito mokesciai

Automobilio išmuitinimas dažniausiai priklauso nuo kelių kriterijų, kurie ir sudaro pagrindinę sumą. Tai yra automobilio įsigyjimo vertė, automobilio defektų sąrašas, bei ar automobilį gabenatės kaip privatus asmuo ar kaip įmonė. Jeigu visgi esate įmonė, tai jums gali pasitarnauti, kadangi PVM sumą galėsite susigrąžinti. Tačiau jeigu esate privatus asmuo, tokiu atveju PVM jus susigrąžinti negalėsite. Muito mokestis susideda iš dviejų, ar net daugiau dalių, tačiau dažniausiai jums teks susimokėti PVM bei sumą nuo automobilio vertės. Tarkim jūs nusipirkote automobilį iš USA už 10.000 eurų. Jūsų muitas būtų : 2283 eurų. Tai yra 690 eurų muitas, bei 1593 eurų PVM. Plius prisidėtų pačios muitinės “administravimo” mokestis. Visa tai skaičiavome, jeigu naudojame 21% PVM bei 10% MUITO mokestį. Šie skaičiai yra preliminarūs, tiek MUITO tiek ir PVM procentai gali kisti tiek į vieną tiek į kitą pusę.

Hintas: Jeigu esate privatus asmuo ir perkate automobilį, tačiau nenorite mokėti PVM, galite susirasti įmonę, kuri už tam tikrą mokestį galėtų tą pvm pasisavinti. t.y įmonė sumoka PVM už jūsų automobilį, o vėliau jį susigrąžina. O jūs sumokate už šią paslaugą tam tikrą pinigų sumą.

Automobilis iš USA išmuitintas, toliau gabenimas į Lietuvą?

Gabenimas į Lietuvą yra gana sudėtinga procedūra, kadangi dažnai susiduriama, kad automobilis keliavimo metu yra apvogiamas, ar kitaip apgadinamas. Deja nuo to niekas nėra apsaugotas, kadangi dažniausiai automobiliai yra gabenami laivais, konteineriais. O pavogtų detalių surasti yra praktiškai neimanoma. Tačiau neverta nusiminti, kadangi pasirinkus patikimas automobilio pergabenimo įmones ar asmenis, galite būti ramesni dėl automobilio detalių vagysčių. Taip pat patikimi partneriai automobilį pristatys tiesiai prie jūsų namų durų. Taip patys sutaupysite laiko ir nereikės keliauti į Klaipėdos uostą pasiimti automobilio. Kaip išsirinkti patikimus partnerius? Šioje vietoje jums nurodyti konkrečių asmenų negalime, bet galime užvesti ant kelio, pasinaudoję google paieška tiesiog įveskite car shipping from usa to Lithuania ir pasirinkite keletą populiariausių pirmajame puslapyje esančių įmonių. Stenkitės ieškoti, kad įmonės turėtų draudimus. Taip gausis plukdymas brangesnis, bet būsite ramūs, kad automobilį gausite tvarkingą ir neišardytą.

gabenami automobiliiai i lietuva is jav

Automobilis jau Lietuvoje, remonto darbai?

Kai automobilis jau yra Lietuvoje, jį galite remontuoti patys, žinoma tai nerekomenduotina tuo atveju, jeigu tame neturite patirties. Kitas variantas yra patikėti savo žinomam autoservisui. O idealiausiu atveju automobilį tiesiog nuveškite į atstovybę, kur jis bus pilnai suremontuotas. Žinoma paskutinis pasirinkimas atseis jums solidžia suma pinigų, tačiau būsite ramūs dėl automobilio sutvarkymo kokybęs. Detalių paieška: Jeigu nusipirkote apynaujį automobilį, dažnu atveju pirkti detales iš atstovybės gaunasi ta pati kaina, o kartais net pigiau. Todėl svarbu nepatingėti ir pasiskambintė į automobilio atstovybę. Susitvarkius automobilį, lieka ta pati procedūra, kaip ir visiems automobiliams, apsidrausti, bei pereiti techninę apžiūrą.

auto pries ir po BMW

Trumpa atmintine:

1. Išsirenkame automobilį viename iš pasiūlytų aukciono platformų.
2. Patikriname automobilio istoriją.
3. Perkame automobilį (jau susitarę, kas jį pargabens į Lietuvą).
4. Išmuitiname automobilį.
5. Susitvarkome ir mėgaujamės vairavimu!

Rekomendacijos:

Idealiausias variantas, susirasti atsakingą žmogų, kuris pasirūpins jūsų automobilio nupirkimu, bei eksplotavimu į Lietuvą tiesiai iš aukciono vietos. Deja, tokį žmogų neretai surasti yra tikrai sudėtinga. Tačiau tai kur kas palengvina visą kelią nuo aukciono iki Lietuvos kranto.Kaip vyksta automobilio pirkimas per žmogų aukcione?

Sumokėję 400-500 Eurų, už jus bus viskas padaryta. Tai reiškia, kad žmogus fiziškai apžiūrės automobilį, bei reportuos stovį. Tuomet jūs sakote kiek galite maksimaliai mokėti už automobilio įsigyjimą. Isigyjus automobilį yra pasirūpinama jo eksploatavimu į Lietuvą. Toks tarpininkavimas yra ganėtinai nesudėtinga, tačiau naudinga paslauga. Tiesa, tai kainuoja jums papildomų pinigų.

Taip pat kviečiame pažiūrėti smagų vaizdo įrašą iš šių populiariausių aukcionų COPART IR IAAI. Iš kurių vienas vaikinukas įsigyjo net 4 automobilius!

Tikimės straipsnis jums buvo naudingas, bei sužinojote kažko naujo. Sėkmes aukcionuose!KOMENTARAI

3 komentarai

 • raima :

  laba diena amerikoje gyvename ilga laika dabar ruosemes gryzti gyventi i lietuva pries du menesiu isketeme sena auto I naujeisni norime parsivesti sau ne pardavimiui kokius reikia dokumentu kad miutine praeitu gerai masinos dokumentai visi tvarkingi

  • admin-supirk :

   Sveiki, pagal įdėją turėtų užtekti to, jog automobilis būtų registruotas jūsų vardu bei turėtų tvarkingus dokumentus. Tačiau dėl tikslesnės informacijos rekomentuojame pasisikambinti į regitros pagalbos telefoną.

 • Gytis :

  Ieskau zmoniu kas yra jau pirkę auto iš Amerikos sau per aukcionus ir galetu man daugiau info duoti buciau dekingas mano tel 867910020

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *