AutoPlius.lt 5 patarimai, kaip parduoti automobilį greičiau?

24 vasario, 2021 9:56 am

Lietuvoje lyderiaujantis – AutoPlius.lt tinklapis turbūt žinomas kiekvienam lietuviui ir tai nei kiek nenuostabu. Visgi AutoPlius.lt yra puikiai žinomas ir kitose kaimynystėje esančiose šalyse. Prieš pradedant, norime suteikti šiek tiek statistikos apie vieną didžiausių automobilių pardavimo portalų Lietuvoje.

ĮDOMU: Įdomumo dėlei užmeskime akį į autoplius.lt statistiką. p.s statistika gali skirtis nuo realių rezultatų. Tačiau susidaryti nuomonę tai tikrai padės!

autoplius.lt srautas

Kaip matote autoplius.lt turi daugiau nei 10 milijonų lankytojų kiekvieną mėnesį! Palyginus su kitais Lietuvoje esančiais automobilių pardavimo portalais autoplius.lt yra atsiplėšęs daugiau nei 20-25 kartus! Įspūdinga, tiesa? Tiesa, nereiktų pamiršti antro pagal dydį automobilių pardavimo portalo AutoGidas.lt, jis nuo Lyderio atsilieka kiek daugiau nei perpus.

autoplius.lt zinomas tokiose salyse kaip

Taigi, nieko nelaukdami pradėkime teisingo bei efektyvaus skelbimo kūrimą. Visa informacija, kurią rasite žemiau, yra paimta iš pačių automobilių perpardavinėtojų. Todėl jie puikiai gali pakomentuoti bei patarti kaip greitai parduoti automobilį!

anketa

Prieš įkeliant skelbimą į automobilių pardavimo portalą, pirmiausia reikia paruošti automobilį.

 1. Sutvarkykite esamus defektus
 2. Pasirūpinkite, kad automobilis turėtų techninę apžiūrą.
 3. Išplaukite, išblizginkite automobilio kėbulą
 4. Išvalykite automobilio saloną. Jeigu salone yra dėmių, tuomet galite pasinaudoti valymo priemone – nuėję į didesnį prekybos centrą, ten rasite priemonių „cheminiam salono valymui“, kurios puikiai susitvarko su nešvarumais.
 5. Pasirūpinkite automobilio kvapu – geras kvapas įlipus į automobilį iškart nuteikia puikiai!
 6. Padarykite gražias nuotraukas, jeigu nemokate, ar neturite įrangos, paprašykite pažįstamo ar draugo. Taip pat nepamirškite nuotraukose nurodyti ir esamų defektų, tai padės sutaupyti laiko

Skelbimo sukūrimas automobilių pardavimo portale Autoplius.lt

Prieš pradedant kurti skelbimą, svarbu peržiūrėti tos pačios markės automobilius, bei įvertinti rinkos kainą. Asmeniškai aš tai atlieku autoplius.lt tinklapyje, kadangi labai patogu nustatyti kainą pagal diagramą, automobilio vertę, nustatyti yra kur kas lengviau.

automobilio verte

Kai sužinome rinkos kainą, svarbu nepamiršti ir niuansų, tokių kaip kaip komplektacija, bei bendras automobilio stovis. Jeigu automobilis išties tvarkingas bei turi estetišką vaizdą, tuomet tokį automobilį galite pardavinėti brangiau, tačiau jeigu automobilis turi defektų bei komplektacija yra skurdi – tokį automobilį parduoti už didesne sumą bus tiesiog be galo sudėtinga.

Taip pat kuriant skelbimą nepamirškite sužymėti kiekvieno privalumo, tačiau neklaidinkite potencialaus pirkėjo susidedami visus galimus laukelius, kadangi tai ne tik, kad nepadės parduoti automobilio, o gali kaip tik supykdyti potencialų pirkėją.

Originalus automobilio aprašymas

Paanalizavus rinką pastebėjome, kad automobiliai, kurie turi „kitokius“ aprašymus, susilaukia kur kas didesnio dėmesio, tiek pačių portalų, kaip autoplius ar autogidas, tačiau ir Facebook socialiniame tinkle. Automatiškai didelis susidomėjimas reiškia, kad turite kur kas didesnę tikimybę automobilį parduoti kur kas greičiau.

Kaip rašyti unikalų skelbimą?

Pradžioje papasakokite automobilio privalumus, bei kiek jis dar daug gali suteikti gerų emocijų.

Taip pat nepamirškite automobilio aprašyme išvardinti visų privalumų, kuriais automobilis pagerins kelionę, ar kuo jis yra išskirtinis.

Žinoma, nepamirškite aprašyti ir trūkumų. Pirkėjai mėgsta nuoširdumą, todėl aprašę viską, kas kaip yra, automobilį parduoti bus lengviau.

Taip pat nepamirškite nurodyti Vin kodo, tai lyg ženklas, kuris parodo potencialiam pirkėjui, kad neturite ko slėpti ir automobilį parduodate tokį, koks jis yra.

Apmokėjimas už automobilio skelbimą

autoplius kainos
autoplius apmokejimas

Sukėlus automobilio nuotraukas, bei aprašius jo privalumus bei trūkumusa atėjo laikas susimokėti už skelbimo talpinimą. Čia jums bus pateikti 3-5 planai, iš kurių galite rinktis.

Rekomenduojame rinktis vidutinį planą, kadangi jis dažniausiai būna vienas geriausių.

Tuomet kai prieisite prie apmokėjimo lango, apmokėjimą atlikite per el bankininkystę. Jeigu tokios neturite, tuomet galite apmokėjimą atlikti per PAYSERA sistemą, kadangi ji leidžia apmokėjimą atlikti parduotuvėje, terminale. Po apmokėjimo per 24 valandas jūsų skelbimas bus aktyvuotas.

Nerekomenduojame: nesiūlome mokėti SMS žinutėmis, kadangi toks apmokėjimas jums kainuos kur kas daugiau.

P.S nuotraukose nurodytos sumos, gali skirtis nuo jūsų mokamos sumos, kadangi autoplius.lt tinklapyje veikia sistemą, kuri koreguoją skelbimo aktyvavimo kainą priklausomai nuo automobilio vertės.

Pasidalinkite soc, tinkluose apie savo automobilį

Idėją bei aktyvavę skelbimą nepamirškite juo pasidalinti su draugais, ar facebooke esančiose automobilių grupėse.

Taip pat nepamirškite kartą per parą atnaujinti skelbimo, tokiu atveju jis vėl pakils į viršų, taip aplenkdamas, kitus skelbimus kurie nebuvo atnaujinti.

Na ir žinomą stebėkite automobilio statistiką, kuria galite rasti prisijungę prie administravimo panelės, portale kuriame patalpinote skelbimą, tai padės suprasti ar skelbimas yra tinkamas. Pvz.: jeigu automobilį pamate daug žmonių, tačiau paspaudė labai mažas kiekis, tai ženklas, kad automobilio skelbimas nesulaukia tinkamo dėmesio, o tai gali būti dėl keletas variantu. A) automobilio kainą yra per aukšta. B) Automobilio nuotraukos yra nekokybiškos. C) Trūksta pirmines informacijos apie automobilį.

Arba parduok automobilį neįdėjęs skelbimo

Taip, yra būdas automobilį parduoti ir be automobilių talpinimo svetainių. Tai padaryti yra kur kas paprasčiau, o svarbiausia, tai nieko nekainuoja. Užpildyk apačioje esančią formą, ir paspausk „Siųsti“. Tokiu atveju jūsų automobilio skelbimą gaus visi automobilių supirkėjai ir jau per 15-30 minučių gausite pirmuosius pasiūlymus.

  Pabaigai, naudingi patarimai:

  1. Pabaigai norėtume jums duoti keletą naudingų patarimų:
  2. Jeigu nesiseka parduoti automobilio, tuomet sumažinkite kainą, padarykite naujas automobilio nuotraukas.
  3. Jeigu norite automobilį parduoti greitai, tačiau neturite atliekamų pinigų brangiam automobilio skelbimo talpinimui, pasinaudokite SupirkejuBaze.lt tinklapiu ir automobilį parduokite tiesiog mūsų supirkėjams. Užpildykite formą, kurią rasite čia: Automobilių supirkimas
  4. Pardavę automobilį, jį galite išregistruoti tiesiog internetu. Kaip tai padaryti, galite rasti čia: Kaip išregistruoti automobilį internetu.
  5. Jeigu parduodant automobilį nežinote kaip užpildyti pirkimo pardavimo sutartį, arba tiesiog ieškote iš kur ją atsisiųsti, ją galite rasti čia: Pirkimo Pardavimo sutartis
  6. Jeigu norite nusipirkti naują automobilį ir norite sutaupyti, puikus straipsnis: Kaip isigyti automobilį iš Amerikos aukcionų

  KOMENTARAI

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *