Kas geriau? Skubus automobilio pardavimas ar greitasis kreditas?

24 vasario, 2021 12:07 pm
auto pardavimas

Visi gyvenime susiduriame su sunkumais ir kartais tenka imtis itin skaudžių ir nenorimų priemonių tik tam, kad galėtumėme atsistatyti. Tačiau skuboti sprendimai kartais kainuoja labai daug ir mažos, neapgalvotos smulkmenos gali virsti tikra nesėkmių grandine. Tam, kad palengvinti jūsų apsisprendimą ir padėti išvengti neapgalvotų sprendimų, nusprendėme apžvelgti privalumus ir trūkumus tiek greitojo kredito tiek greito auto supirkimo.

Greitieji kreditai arba paskolos

Deja, bet dažnam tenka anksčiau ar vėliau susidurti su finansiniais sunkumais, todėl labai svarbu šviežia galva apgalvoti savo finansinius įsipareigojimus bei galimybes. Tarkime, jums reikia skubiai gauti 1000 eurų, tačiau nežinote iš kur pasiskolinti. Tuomet kreipiatės į greitųjų kreditų bendroves bei pasiimate kreditą. Sutarėte per pusmetį grąžinti visa sumą, kuri dažnu atveju būna gerokai didesnė, nei jūs pasiskolinote. Pasiskolinus 1000 eurų kreditą, jums per pusę metų reiktų grąžinti 1.100 eurų, kas iš tikrųjų atrodo tikrai patraukliai. Tačiau kredito bendrovės gyvena ne iš jūsų grąžinamų pinigų, o iš jūsų vėlavimų. Tai yra, jeigu pasiskolinus tūkstantį eurų, jų negalite grąžinti laiku, jums skaičiuojami delspinigiai bei taikomos nuobaudos, ir tuomet jau tenka grąžinti nebe 1.100 eurų, o 2000 eurų ir taip toliau. Ta suma didėja su vis pavėluota ar nesumokėta įmoka. Šie skaičiavimai yra pateikti kaip pavyzdys, todėl jais remtis nereiktų. Tačiau piešiant kreditų bendrovių griežtas taisykles, būtinai turite pagalvoti apie savo galimybes. Pagalvojote ir nusprendėte, kad turite visas galimybes grąžinti paskolą laiku, tai dar nereiškia, kad kredito bendrovė jums suteiks kreditą. Atsižvelgiant į susidariusią situaciją, paskutiniu metu skolinimosi sąlygos yra išties griežtos.

Skubus automobilio pardavimas

Kitas būdas, kuris gali jums padėti ir kurį svarstote, tai yra skubus automobilio pardavimas.

Jeigu turite automobilį, o pinigų jums reikia čia ir dabar, visuomet galite jį parduoti, nes automobilių supirkimo paslauga yra stipriai paplitusi Lietuvoje. Supirkėjai nupirks jūsų automobilį vos per pusvalandį ar valandą. Tai lengvesnis bei rekomenduojamas būdas greitai gauti pinigus, be jokiu palūkanų ar įsiskolinimų bei galvos skausmo, kaip tuos pinigus surinkti. Žinoma, daugelis iš mūsų mylime turimą automobilį ir kartais atsisveikinti su juo yra išties sudėtinga, tačiau ne visuomet pats paprasčiausias sprendimas būna protingiausias. Sutikite, imti greitąjį kreditą nėra labai protinga, ypač, jeigu neturime galimybės jo grąžinti.

old car

Pagalvokime apie bendrus šių dviejų paslaugų privalumus bei trūkumus.

 

Greitieji kreditai:

Pliusai:

Gausite pinigus per kelias minutes į savo banko sąskaitą

Nereikės nieko parduoti

 

Minusai:

Būsite įsipareigoję

Turėsite grąžinti didesnę pinigų sumą nei pasiskolinote

Laiku nemokant įmokų – didės palūkanos ar skola

Nemokant įmokų galite prarasti butą, automobilį ar kitą turtą.

 

 

Automobilio pardavimas

 

Pliusai:

Nereikės nieko niekam grąžinti

Nebūsite niekam įsipareigoję

Pinigus gausite jums patogiu būdu – grynais, pavedimu.

Nereikės rūpintis dėl automobilio pristatymo ar kitų veiklų.

 

Minusai:

Nebeturėsite automobilio.

 

Patarimai:

Jeigu nusprendėte imti greitąjį kreditą, būtinai perskaitykite sąlygas bei pasverkite savo galimybes grąžinti kreditą nevėluojant bei atitinkant sąlygas. Taip išvengsite nemalonių staigmenų.

Pildykite paraiškas keliems kreditoriams, taip gausite geriausias sąlygas.

Jeigu turite didesnės vertės automobilį, nei jums reikia pinigų, tokiu atveju galite jį pardavę įsigyti pigesnį automobilį. Taip nieko neprarasite, nebūsite įsiskolinę bei turėsite automobilį.

 

PARDUOK AUTOMOBILĮ JAU DABAR UŽPILDĘS UŽKLAUSĄ:

 

    KOMENTARAI

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *