Dažniausiai užduodami klausimai

7 vasario, 2019 9:30 am

Kaip veikia supirkejubaze.lt ?

Supirkejubaze.lt yra portalas, kurio principas atrinkti geriausius Lietuvoje automobilių supirkejus. Tokiu būdu padedame maksimaliai sutaupyti automobilio pardavėjo laiką. Jums tik reikia išsiųsti automobilių supirkimo vieną užklausą, kurią gaus visi mūsų bazėje esantys supirkėjai.

Per kiek laiko man paskambins supirkėjai?

 

Užpildę puslapyje esančią supirkimo formą, pirmųjų pasiūlymų sulauksite po 5-15 minučių.

Kuriame mieste supirkėjai superka automobilius?

Mūsų supirkejų bazėje yra supirkėjai iš visos Lietuvos bei Ukrainos. Todėl visai nesvarbu, kokiam Lietuvos kampelyje esate pasislėpę, supirkėjai atvažiuos iki jūsų nurodytos vietos, sutartu laiku.

Ar superkate nevažiuojančius po eismo įvykio automobilius?

Auto supirkėjai superka įvairius automobilius: tiek naujus, tiek su defektais, tiek ir daužtus ar išvis nevažiuojančias transporto priemones.

Kaip vyksta pardavimas?

Dažniausiai automobilių pardavimas vyksta pirkimo-pardavimo sutarties sudarymu. Tačiau supirkėjai mielai važiuoja ir į regitros padalinį automobilio perrašymui. Supirkėjai dažniausiai atsiskaito grynais pinigais, tačiau, jeigu jums reikia pavedimo, tai nėra problema, nuvykę į banko padalinį, kartu su supirkėju, pinigus perves į jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Naudingi patarimai parduodančiam automobilį.

Pildydami pardavimo formą:

1. Įvedę duomenis, sutikrinkite, ar juos įvedėte teisingai, ypač kontaktinį telefono numerį.

2. Įdėkite aukštos kokybės tris automobilio nuotraukas, kuriose matytųsi defektai. Kartais supirkėjai prašo papildomų nuotraukų, todėl fotografuodami automobilį galite pasidaryti daugiau nuotraukų.

3. Įrašydami komentarą, būtinai nurodykite visus automobilio defektus bei visą kitą svarbią informacija, tokią kaip techninė apžiūra galioja iki 2022, važiuoja tik benzinu ir panašiai.

4. Komentare taip pat nurodykite ir kainą, kurią norite gauti už automobilį bei nurodykite, ar ji yra derinama.

Kaip atrodo teisingai užpildyta užklausa supirkejubazes tinklapyje:

uzpildyk automobilio pardavimo uzklausa

Nupirksime daužtą ar išvis nevažiuojantį automobilį

 

Turbūt vienas iš geriausių privalumų, jog auto supirkėjai nupirks jūsų automobilį ir po avarijos, ar išvis nevažiuojantį. Dažnu atveju automobilį su didesniu defektu parduoti būna tikra kančia, todėl rekomenduojame užpildyti užklausą, kurią rasite mūsų tinklapyje ir auto galėsite parduoti jau tą pačią dieną. Kadangi supirkėjai dažnu atveju dirba ne vieni, išvengsite automobilio transportavimo problemų. Jie patys viskuo pasirūpins, o jums tik teks džiaugtis pinigais, kuriuos gavote už savo automobilį, bei nepamiršti išregistruoti transporto priemonės.

Ar nupirksite automobilį, kuris yra geros būklės?

 

Žinoma, automobilių supirkimas, tai reiškia, kad automobilį iš jūsų nupirksime bet kokios būklės, ar 1990 metų, ar 2019 metų, išriedejusi ką tik iš salono ar įaugusį į žemę.

KOMENTARAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *