Kaip užpildyti pirkimo-pardavimo sutartį? Atsisiųsk sutartį!

27 gegužės, 2019 11:36 am

Perkant ar parduodant automobilį, būtinas dokumentas “pirkimo pardavimo sutartis”. Ją atsisiųsti galite tiesiog pasirinkę jums reikiamą formatą: pdf arba docx. Atsisiuntę failą, jį atsispausdinkite. Rekomenduojama pasidaryti daugiau kopijų, kadangi pildant kartais padarome klaidų.

ATSISIŲSTI PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTĮ PDF FORMATU

ATSISIŲSTI PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTĮ DOCX FORMATU

Kaip pildyti automobilio pirkimo-pardavimo sutartį?

Tačiau dažnai kyla klausimų, o kaip gi teisingai užpildyti pirkimo pardavimo sutartį. Regitros tinklapyje jūs rasite visą informaciją, kaip reikia užpildyti automobilio pardavimo sutartį, tačiau dažnu atveju aprašymai yra sunkiai suprantami, o įsigilinti į kiekvieną punktą ne visuomet ir turime laiko. Todėl nusprendėme padaryti taip vadinamą “špargalkę”, kaip teisingai reiktų užpildyti pirkimo pardavimo sutartį.

1. Data ir laikas

Pradėkime nuo datos ir laiko. Šis punktas yra svarbus, nurodykite datą ir laiką būtent tokį, koks yra dabar, jokiais būdais ne vakar ar prieš savaitę. Jeigu automobilio vairuotojas buvo atlikęs pažeidimą, o jūs sutartyje nurodysite atgalinę datą, visa atsokomybė krenta ant jūsų pečių!
(ž.r photo nr1)

pirkimo pardavimo pildymas laikas ir tada

2. Sudarymo vieta

Nurodykite sandorio (pirkimo arba pardavimo) sudarymo vietą.(ž.r photo nr2)

sutarties sudarymo vieta

3. Pirkėjo – Pardavėjo duomenys

3 punkte mums reikia tvarkingai surašyti pirkėjo ir pardavėjo duomenis. Tai yra Asmens kodas, arba įmonės, kuri perka arba parduoda kodas. Taip pat turite nurodyti Vardą ir Pavardę. Tuomet jums reiktų įrašyti elektroninį paštą bei telefono numerį. Taip pat pirkėjas turi nurodyti savo adresą. (ž.r photo nr3)

pirkejo pardavejo duomenis pirkimo pardavimo sutarti

4. Transporto priemonės duomenų pildymas

Visų pirma mūsų prašo įrašyti komercinį transporto priemonės pavadinimą, tai yra automobilio pavadinimas pvz Toyota Auris. Toliau mums reikia įrašyti Valstybinį transporto priemonės numerį, kuris yra ant automobilio arba automobilio teh pase. Kitas žingsnis yra įrašyti automobilio ridą, kurią geriausia nurašinėti tiesiogiai nuo automobilio tahometro. Toliau mūsų prašo įrašyti automobilio identifikavimo numerį, kuris yra tiek technikiniam pase, tiek ir ant automobilio kėbulo, kuris ant senesnių automobilių yra sutinkamas po variklio gaubtu. Paskutinis žingsnis įrašyti automobilio paso identifikavimo numerį. Viską supildę turėtumėt matyti tokį vaizdą (ž.r photo nr4 )

Automobilio duomenis

Toliau mums reikia įrašyti automobilio techninės apžiūros buvimą arba nebuvimą, pažymint varnelę. Po šio žingsnio pereiname prie automobilio būklės, kurioje turime nurodyti ar automobilis buvo ar nebuvo apgadintas ar kitaip pažeistas, bei pasirinkti ar mums buvo, nebuvo žinomi automobilio defektai.

Svarbu: Jeigu automobilio pardavėjas žino arba nežino automobilio defektų, išbraukite neteisingą pasirinkimą t.y jeigu automobilis apgadintas arba buvo apgadintas ir jūs su tuo sutinkate, išbraukite NEBUVO. Jeigu automobilis nėra apgadintas ir jūs tai žinote, išbraukite BUVO.
Svarbu: Jeigu automobilio pardavėjas nežinojo apie automobilio auto įvykius iki eksploatavimo laikotarpio, išbraukite žodį ŽINOMI ir atvirkščiai, jeigu buvo žinomi, išbraukite žodį NEŽINOMI (z.r photo nr5)

teh apziuros zimejimas sutarti

Siūlome pasižiūrėti automobilio istoriją per CarVertical sistemą, kuri turi vieną didžiausių duomenų bazių pasaulyje! Pamatykite, kaip automobilis atrodė prieš keletą metų bei kokie fiksuoti gedimai yra registruoti, žinoma pamatysite ir automobilio auto įvykius, bei automobilio nuotraukas. Tuo pačiu sužinosite ir automobilio tikrąją ridą.

5. Transporto priemonės trūkumai

Jeigu matote automobilio trūkumus ir jie yra duotame pasirinkime, pažymėkite varnelę, tačiau jeigu automobilis yra apgadintas kitaip, aprašykite apgadinimus tam skirtoje vietoje.
( z.r photo nr5)

6. Transporto priemonės kaina

Įrašykite transporto priemonės kainą (z.r photo nr6 ). Įrašykite teisingą pirkimo kainą, kurią mokate už transporto priemonę, kitu atveju išlindus užsleptiems defektams, pardavėjas gali negrąžinti pilnos automobilio sumos, kadangi tai įrodančių dokumentų tiesiog nebus.

transporto priemones kaina

7. Sutarties pasirašymas

Įsitikinkite tiek automobilio pardavimo, tiek ir pirkimo atveju, kad sutartį pasirašo transporto priemonės savininkas arba įgaliotas asmuo. (z.r photo nr7)

sutarties pasirasimas

8 Automobilio pirkimo pardavimo sutarties pavyzdys

Jeigu viską supildėte teisingai, turėtumėte matyti štai tokią pirkimo pardavimo sutartį su šiais užpildytais langeliais.
(z.r photo nr8)

Jeigu esate transporto priemonės pardavėjas ir neturite laiko keliauti į regitros padalinį, rekomenduojame automobilį išregistruoti internetu. Kaip tai padaryti galite rasti straipsnyje: kaip išregistruoti automobilį internetu.

pavyzdis kaip uzpildyti pirkimo pardavimo sutarti regitra supirkejubaze

Patarimai

Prieš pasirašant pirkimo pardavimo sutartį, automobilį patikrinkite autoservise. Taip apsisaugosite nuo galimų užslėptų gedimų.
Jeigu visgi neturite galimybės su automobiliu nuvykti į autoservisą, rekomenduojame atlikti Vin kodo patikrą vienoje lyderiaujančių kompanijų pasaulyje. Adresą galite rasti čia:
Visuomet sutikrinkite automobilio duomenis su tech paso duomenimis.
Visuomet stenkitės užpildyti pilną pirkimo pardavimo sutartį.
Nepamirškite įrašyti visus automobilio trūkumus.
Pažiūrėkite parduodančiojo asmens duomenis, ar tai tikrasis automobilio valdytojas.
Visuomet įrašinėkite tikrąją automobilio kainą.

Saugokite pirkimo pardavimo sutartį, kadangi kartais jos gali prireikti dėl vienos ar kitos priežasties.

Linkime sėkmės tiek pardavus, tiek ir įsigijus naują transporto priemonę. Tikimės mūsų straipsnis jums bus naudingas!

KOMENTARAI

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *