Profesionalios automobilio nuotraukos telefonu?Taip, įmanoma!

20 vasario, 2021 3:36 pm

Turbūt ne vienas esame susidūrę su situacija,kuomet naršydami po automobilių pardavimo portalus pastebime ypač aukštos kokybės skelbimus, kuriuose automobilių nuotraukos atrodo taip, lyg daromos profesionalių fotografų, ir jūs neklystate. Apynaujų automobilių savininkai gali leisti sau išleisti kelis šimtus eurų automobilio fotosesijai. Bet turbūt parduodant automobilį, kurio kaina nėra didelė, mokėti fotografui tikrai nesinori? Tačiau ar tikrai būtina samdyti profesionalų fotografą, ar turėti super įgūdžių norint padaryti kokybiškas nuotraukas? ŽINOMA NE!

Šiame straipsnyje mes parodysime, kaip padaryti jūsų nuotraukas kokybiškas bei padedančias lengviau parduoti automobilį. 

 

Kas yra “kokybiškas skelbimas”?

Tam, kad ant jūsų skelbimo potencialus pirkėjas paspaustų, jis turi išsiskirti iš vadinamo “feed’o”, o tai galima padaryti dviems būdais:

 

Kaina – kaina turi būti konkurencinga, lyginant su kitų pardavėjų kainomis. Tačiau tai tampa problema, kai automobilis yra ypač geros būklės, o norima kaina yra vidutinė ar aukštesnė. 

 

Nuotrauka – su viena gera pagrindine nuotrauka jūs galite padidinti savo šansus sulaukti didesnio paspaudimų kiekio. O juk tai automatiškai padės pritraukti daugiau potencialių pirkėjų. 

 

Vien kokybiškos nuotraukos gali padėti parduoti?

 

Analizuojant rinką matome, kad dažnai žmogų paperka vizualas.Tam ,kad sukurti kokybišką, akį traukiantį vizualą, svarbu pateikti kokybiškas nuotraukas, o tai padaryti galite tiesiog su savo išmaniuoju telefonu.

Atlikite kuo daugiau automobilio kadrų!

Fotografuokite iš apačios ar viršaus, bandykite fotografuoti iš keleto kampų, padarykite kuo daugiau kadrų. Automobilio foną pasirinkite neutralų (baltas,pilkas,juodas) pvz: siena. Nesirinkite gražių peizažų, nes mūsų tikslas yra nukreipti žvilgsnį į pačią prekę, nesiblaškant į detales. 

Greitas nuotraukų sutvarkymas ir pasirinkimas

Viskas, ką jums reikėtų turėti – tai presetai ir nemokama Lightroom programa. Atsisiųsti nemokamą programą į savo telefoną galite iš savo telefono programėlių parduotuvės, kitaip vadinama “Market place” ar “App Store”.

Atsisiuntę programą į savo telefoną  turbūt bus sudėtinga suprasti, kaip ja naudotis, o ypač, kaip  redaguoti nuotraukas. Nepergyvenkite, tam dalykui yra Lightroom presets! Trumpai kalbant, presetai yra ne kas kito, kaip jau profesionalaus fotografo sukurti nuotraukų retušavimo nustatymai, tiesiogiai paruošti naudojimui.

Kaip naudotis Lightroom Presets?

Atsisiuntę presetus į telefoną ir įdiegę juos į Lightroom programėlę retušuosite nuotraukas tiesiog vienu paspaudimu. Jums nereikės žaisti su nustatymais, užteks tik vieno “click’o” ir nuotrauka paruošta. Skamba neįtikėtinai, taip? 

Tačiau iš kur gauti Lightroom Presets?

Internete rasite tikrai nemažai tinklapių, kur galite įsigyti šių Lightroom Presets filtrų. Tačiau tai nereiškia, kad jie bus kokybiški ir jūsų automobilio nuotraukas padarys kokybiskesnes. Šį straipsnį rašome su intencija pristatyti vienus geriausių presetų parduotuvių, kurių lightroom mobile presets padėjo mums parduoti ne vieną dešimtį automobilių! Rekomenduojame juos visų 100 Procentų! Asmeniškai mums labiausiai tiko ir patiko White Presets collection, kuris tiek pašviesina tiek paryškina automobilio nuotraukas. Specialus pasiūlymas mūsų skaitytojams – su kodu SUPIRKIMAS gausite net 40% nuolaidą! Įsigyti galite: fashionistapresets.com Turėdami kokybiškas nuotraukas pardavimai pagerės net keletą kartų! Galime jus patikinti remiantis savo asmenine patirtimi!

Turint geras nuotraukas nepamirškite ir gero aprašymo. Nerašykite nieko nereikalingo, aprašymas turi būti tikslus! Kuo glauščiau bei tikslingiau, kad viskas būtų aišku.

Tikimės, kad patarimas jums padės parduoti greičiau. 

Kitos naudingos temos:

Patarimai, kaip parduoti automobilį greičiau?

Vin kodas – ar tikrai svarbu patikrinti?

Automobilio išregistravimas internetu.

 

*straipsnis yra apmokestintas

KOMENTARAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *