AUTOMOBILIŲ SUPIRKIMAS

VISIEMS MŪSŲ SUPIRKĖJAMS VIENU PASPAUDIMU IR GAUKITE ATSAKYMĄ VOS PER 10 MINUČIŲ.

  GREITAS AUTOMOBILIŲ SUPIRKIMAS

  Kodėl verta siųsti užklausą per SupirejuBaze? Kruopščiai atrinkome geriausius Lietuvoje esančius supirkėjus ir sukūrėme jų bazę, todėl siunčiant automobilio supirkimo užklausą, ją gauna visi supirkėjai. Vos per 10 minučių jūs gausite bent kelis pasiūlymus, todėl automobilį parduosite jau tą pačią dieną! Auto supirkėjai susisieks su jumis jums patogiu būdu. Automobilio pardavimas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  AUTOMOBILIŲ SUPIRKĖJŲ SKELBIMAI

  Automobilių supirkimas Klaipėdoje

  Mokame nuo 300 iki 50000 GERIAUSIOMIS KAINOMIS superkame visu markiu automobilius, visureigius, motociklus , mikroautobusus .PASIULYSIME DAUGIAU NEI KITI

  Supirkinėjame visoje Lietuvoje.

  Supirkinėjame automobilius visoje Lietuvoje.

  Superkame auto visoje Lietuvoje

  Superkame automobilius. Skubus auto pardavimas. Negaiškite savo brangaus laiko ir savo automobilį patikėkite profesionalams.

  Vilniuje, ir ne tik

  Superkame lengvuosius automobilius

  Kaip parduoti automobilį greičiau?

  Niekam nėra paslaptis, kad automobilių supirkimas yra labai paplitęs jau nuo tų laikų, kai automobilį pirkti iš užsienio nelabai apsimoka.Tačiau koks gi viso to kabliukas? Viskas yra kur kas paprasčiau, nei jums atrodo. Automobilių supirkėjus renkasi tie žmonės, kurie neturi noro, o dažniausiai laiko pardavinėti savo automobilį. Arba tie, kuriems skubiai prireikė pinigų. Jeigu jūs atitinkate bent vieną iš išvardintų kriterijų, šis straipsnis yra būtent jums. Čia mes pasistengsime trumpai papasakoti, kaip ir kokiu principu vyksta automobilių supirkimas.

  Rinkos analizė

  auto rinka

  Net ir labai skubant parduoti automobilį, pravartu bent jau pasidaryti minimalų rinkos tyrimą. Tokiu būdu jūs galėsite teisingiau ir tikslingiau įvertinti savo automobilio kainą.

  Kaip įvertinti savo automobilio kainą?

  Atsivėrus autoplius.lt arba autogidas.lt portalą (geresniam kainos identifikavimui rekomenduojame peržiūrėti abejus portalus) susiveskite savo automobilio duomenis, tokius kaip automobilio modelis, variklis, kuras ir spauskite ieškoti. Iš gautų rezultatų rekomenduojame atkreipti dėmesį į automobilių būklę, kadangi dažnu atveju žemiausia kaina parduodamos mašinos jau nebebūna tinkamos eksploatacijai. Ir atvirkščiai, automobiliai, parduodami didžiausia kaina, dažniausiai būna idealios būklės, bei sunkiai parduodami dėl savo didžiulių kainų.
  Kainos nustatymas turėtų atrodyti taip:

  Įsivertinkite savo automobilio būklę.

  Įsivertinkite savo automobilio komplektaciją.

  Tuomet pasiimkite vieną labiausiai atitinkančių variantų, kuriuos radote skelbimų portaluose. Ir čia prasideda jūsų poreikių išsiaiškinimas: jeigu pinigų norite jau šiandien, tuomet automobilio kaina turėtų būti mažesnė 20-40% , nei skelbime rastas automobilis. Tačiau jeigu parduoti automobilį neskubate, galite kainą statyti identišką ar net šiek tiek aukštesnę.

  Taip pat reiktų atkreipti dėmesį į automobilio populiarumą Lietuvoje. Jeigu automobilis nėra populiarus, automatiškai jį parduoti bus sudėtinga. Dar sudėtingiau yra parduoti automobilius, kurie turi užsitarnavę blogą vardą dėl inžinerinių bėdų. Tokiu atveju tai gali atbaidyti pirkėją.

   

  AR APSIMOKA AUTOMOBILĮ PARDUOTI SUPIRKĖJAMS?

  parduoti-masina supirkejams

  Jeigu jau pasidarėte savo automobilio kainos ir būklės analizę, tuomet jums belieka pasirinkti, kokiu būdu parduoti savo automobilį. Vienas iš būdų automobilį paruošti pardavimui. Jį išsiurbus, išplovus, bei sutvarkius defektus, skelbimą įdėti į pardavimo portalus, tokius kaip autoplius ar autogidas. Skelbimo kaina tiesiogiai priklauso nuo automobilio pardavimo kainos (žemiausia kaina yra 6 eur).

  Dažnesniu atveju automobilį norime parduoti greitai ir vis nerandame laiko jį aptvarkyti ar vizualiai suteikti pardaviminę išvaizdą. Tokiu atveju čia atsiranda automobilių supirkėjai, kurie pasiruošę nupirkti jūsų automobilį. Tiesa, supirkėjai dažnu atveju siūlo šiek tiek mažesnę nei rinkos kainą už automobilį, tačiau jeigu automobilį norite parduoti šiandien, tai idealiausias variantas. Ypatingai jeigu automobilis yra po auto įvykio, ar tiesiog eilinį kartą sugedo, o kantrybės jį taisyti nebeturite. Pagal mūsų vedamą statistiką vis daugiau žmonių noriai naudojasi supirkejų bazėmis ir parduoda puikios būklės automobilius. Šiais laikais žmonės vertina laiką, todėl renkasi greitą automobilio pardavimą.

   

  Supirkejai superka bet kokios būklės automobilius

  Tesla avarija supirkejuubaze

  Turbūt vienas didžiausių privalumų yra tai, kad auto supirkėjai nuperka ko ne viską! Nuo puikaus stovio, blizgančių automobilių iki į žemę įaugusių automobilių, kurie jau ne vienerius metus stovi užmiršti kažkur patvorėje. Taip pat pastebėjome, kad supirkėjus labai domina daužtos ar defektuotos mašinos, todėl už tokį automobilį, priklausomai nuo defekto sudėtingumo, galite gauti ko ne keliasdešimt kartų daugiau, nei siūlo šrotai! O geriausia yra tai, kad tokia transporto priemonę supirkėjai pasiims patys iš jūsų nurodytos vietos.  

  Šiek tiek nieko nekainuojančių patarimų

  Taigi, jeigu vis tik nusprendėte pasitenkinti šiek tiek mažesne pinigų suma už automobilį ir apsisprendėte jį parduoti jau šiandien, nepamirškite teisingai nurodyti automobilio būklės. Taip sutaupysite dar daugiau laiko. Nurodykite automobilio defektus, automobilio parametrus bei jūsų norimą kainą, kurią norite gauti iš supirkėjų. Priklausomai nuo platformos, per kurią išsiuntėte užklausą, jūs gausite nuo vieno iki keliasdesimt skambučių iš supirkejų, kurie pasiūlys savo kainą. Tokiu būdu galėsite pasirinkti, kuriam supirkėjui parduoti savo transporto priemonę.

  Rekomenduojame naudotis supirkejubaze puslapyje esančia supirkimo forma, kadangi mūsų tinklapyje yra bene didžiausia supirkėjų bazė.

  Tikimes mūsų straipsnis jums buvo naudingas ir linkime sėkmės parduodant automobilį!

  Reikia pagalbos išdžiovinant automobilio saloną? Rekomenduojame drėgmės surinkėjas automobiliui

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  Automobilių techninės priežiūros patarimai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas vairuotojas

  Nesvarbu, ar ką tik įsigijote automobilį, ar jį vairuojate jau seniai, laikydamiesi tam tikrų automobilio techninės priežiūros patarimų galite užtikrinti geriausią automobilio būklę. Tad skubame jums pateikti išsamų automobilio techninės priežiūros patarimų sąrašą, kuris turėtų palengvinti jūsų automobilio priežiūrą. Reguliariai apžiūrėkite savo automobilį Bent kartą per savaitę apeikite savo transporto priemonę, atidžiai apžiūrėdami savo automobilį… View Article

  Ką reikia žinoti apie automobilio taršos mokesčius?

  Viskas apie taršos mokesčius, patarimai kaip sutaupyti registruojant automobilį, kur nurodomas CO2 bei nuo kiek g/km reikia mokėti mokesčius?

  Kas geriau? Skubus automobilio pardavimas ar greitasis kreditas?

  Kreditas ar automobilio pardavimas? Kas geriau? Ką reikia žinoti? Nuo ko pradėti? Visą šią informaciją rasite straipsnyje

  VIN KODO PATIKRA, AR TIKRAI TAIP SVARBU?

  Daugelis žmonių iki pat šių dienų vis pagaili kelių eurų automobilio patikrai , netgi tada, kai puslapis egzistuoja jau gana ilgą laiko tarpą.