Kaip išregistruoti automobilį internetu?

23 gegužės, 2019 7:00 pm

Automobilio išregistravimas įmanomas dvejais būdais: Tiesiogiai nukeliavus į regitros padalinį, atstovėjus eilę, kuri dažnu atveju būna didelė, arba automobilio išregistravimą atlikti internetu! Taip, tai jokia naujiena, kad automobilį galima išregistruoti internetu. Tačiau dažnu atveju neužtenka kantrybės, kadangi Regitros tinklapis yra tikrai sudėtingai įkandamas net ir gerai besigaudančiam kompiuteriuose. Todėl ir nusprendėm sukurti trumpą pamokėlę, kaip lengvai ir paprastai galėsite išregistruoti savo transporto priemonę.

Pradėkime automobilio išregistravimą!

1. Prisijungimas

Pirmiausia atsidarome regitros tinklapį. Prisijunk čia

Atsidare regitros tinklapį. Iškart pamatysite fone didelį mygtuką: PRISIJUNGTI  ( žr. Photo nr1 ant jo ir spaudžiame. Tuomet pamatysime štai šį langą.
( žr. Photo nr2 )

prisijungti i regitros tinklapi
Elektronines valdzios vartai prisijunk

PASIRENKAME PER KUR NORIME PRISIJUNGTI:

Paspaudę „Gyventojas“ atsidarys naujas langas, kur jums reikia prisijungti jums patogiu būdu. Dažniausias ir lengviausias būdas, turint prisijungimus prie savo el.bankininkystės, prisijungti per jūsų naudojamą banką. Prisijungę pamatysite pasirinkimus, kur prisijungti, jums reikia pasirinkti „ELEKTRONINIAI VALDŽIOS VARTAI„. Prisijungę turėtumėt matyti štai tokį vaizdą.( žr. Photo nr3 )

Pardaviau automobili kaip isregistruoti internetu

2. Transporto priemonės pasirinkimas, automobilio išregistravimas

Prisijungę prie Regitros tinklapio,kairėje pusėje pamatysime meniu juostą. Susirandam punktą „Paslaugos( žr. Photo nr3 ). Išskleidę, pamatysime punktą „Paslaugų užsakymas“ ( žr. Photo nr3 ). Tuomet pasirenkame trečią paieškos rezultatą: „Pardaviau transporto priemonę arba noriu išregistruoti dėl kitų priežasčių“ ( žr. Photo nr3 ). Paspaudžiame.

Pamatysit naują langą, kuriame galite pasirinkti transporto priemonę, kurią norite išregistruoti ( žr. Photo nr4 ) Pasirinkę transporto priemonę, spauskite „toliau„. Šitame etape jums reikia nurodyti išregistravimo priežastį. Jeigu standartiškai automobilį pardavėte, tuomet pasirinkite „Perleista kitam valdytojui“ ir suveskite naujo valdytojo duomenis. ( žr. Photo nr5 )

pasirinkite transporto priemone
perleista kitam valdytojui

3. Kontaktinių duomenų suvedimas, pagal pirkimo pardavimo sutartį

Suvedę naujo savininko duomenis, spaudžiame toliau. Šiame žingsnyje reikia nurodyti pardavimo pagrindą.

Standartiškai tai būna „pirkimo pardavimo sutartis„. Pasirinkę dokumento rūšį, toliau nurodome sandorio formą „dvišalė„. Toliau nurodome transporto priemonės vertę, valstybę, dokumento datą, dokumento numerį, pirkimo-pardavimo datą ir laiką, bei transporto priemones ridą. Viską supildę, dar sykį viską patikrinę, apačioje pamatysite „sandorio šalys“. Ten matysite pardavėjo bei pirkėjo duomenis. Jeigu viskas supildyta teisingai, spaudžiam „toliau(žr. Photo nr6 , nr6.1)

nuotrauka 1
pirkimo pardavimo sutartis

4. Pažymos atsiemimo būdo pasirinkimas

Toliau pasirenkame pažymos atsiemimo būdą. Jeigu pažymos nereikia, laukelį paliekam tusčią ir spaudžiam „toliau“ ( žr. Photo nr7 )

pazymos atsiemimo budas

5. Reikiamų dokumentų pateikimas

Šitame etape turite pridėti dokumentą, kuris patvirtina transporto priemonės perleidimą kitam asmeniui. Mūsų atveju tai yra pirkimo pardavimo sutartis. Ją galima tiesiog nufotografuoti telefonu, svarbiausia, kad aiškiai matytųsi visi surašyti duomenys. Įkeliame nuotrauką į tam skirtą laukelį ( žr. Photo nr8 ) ir spaudžiame „toliau“.

ikelti pirkimo pardavimo sutarti

6. Sutikimas su regitros taisyklėmis

Paspaudę „toliau“ pamatysite taisyklių langą. Taisykles visada rekomenduojame perskaityti, tačiau dauguma to nedaro. Tokiu atveju tiesiog sutikite su regitros taisyklėmis, pažymėję varnelę ir spaudžiame „PATEIKTI“. Automobilis iš jūsų paskyros pradings per 10 dienų, arba tada, kai naujasis savininkas automobilį užsiregistruos. ( žr. Photo nr9 )

sutinku su taisyklemis

7. Sąskaitos apmokėjimas

Pateikę prašymą, jums beliko apmokėti išankstinę sąskaitą faktūrą, kurią galite rasti kairės pusės meniu juostoje. Atidarę Paslaugos -> Išankstines sąskaitos, pasirenkame sąskaitą, kurią norime apmokėti ( žr. Photo nr10 ) ir spaudžiame „apmokėti“. Būsite nukreipti į bankų pasirinkimą. Prisijungę prie savo el.bankininkystės, galėsite apmokėti sąskaitą.

apmoketi saskaita uz masinos isregistravima

8. Regitros video, kaip išregistruoti automobilį

Taigi, jeigu atlikote visus išvardintus veiksmus, jūsų automobilis atsidurs išregistravimo būsenoje. Po kelių dienų galite prisijungti prie regitros puslapio, turėtumėte nebematyti jūsų išregistruoto automobilio. Jeigu visgi ši pamoka jums nepadėjo, kviečiame pažiūrėti pačios regitros sukurtą trumpą dviejų minučių video, kuriame puikiai pavaizduojama kaip išregistruoti automobilį. Tiesa, video pamokoje viska vyksta tikrai greit, todėl rekomenduojame apsišarvoti kantrybe ir toje vietoje, kurioje jums nesigauna atlikti vieno ar kito veiksmo, susistabdyti video.

Jeigu vistiek nepavyko išregistruoti automobilio internetu, nepergyvenkit, visuomet galite paskambinti regitros nurodytu informaciniu telefono numeriu ir pasikonsultuoti. Regitros darbuotojai visuomet linkę padėti. Sėkmės!

 

Keliauti į regitros tinklapį

Regitros kontaktai:

Informacija teikiama telefonu

Skambinant iš užsienio

KOMENTARAI

67 komentarai

 • Tomas :

  Puikus straipsnis

 • Vaiduoklis :

  Laba diena. Nebėra išregistravimo be pardavimo. O autolaužynai reikalauja, kad automobilis būtų jau išregistruotas. Ką galėtumėte patarti?

  • admin-supirk :

   Sveiki, kaip ir iki šiol, norint išregistruoti nebetinkamą naudojimui automobilį, asmuo „Regitroje“ turi pateikti jo sunaikinimo pažymėjimą, kurį išduoda eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojai. Taip pat su savimi turėti registracijos liudijimą bei numerio ženklus, jei jie neprarasti. Tuomet transporto priemonė išregistruojama ir nebegalės būti pakartotinai registruojama.

   Tais atvejais, kai dėl tam tikrų priežasčių automobilio savininkas negali gauti transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimo, reikia pateikti paaiškinimą raštu apie tokio dokumento nepateikimo priežastis.

 • Antanas :

  Isigijau auto Svedijoje,du metus ten naudojaus si auto.Grizes is uzsienio,isemiau lietuviska registracija.Praejo du menesiai,bet Svedijoje pareina metinis auto mokestis,kvietimas i technikine,draudimas.Kada Svedijoje bus matyti,kad sis auto turi lietuviska registracija?

  • admin-supirk :

   Sveiki, dėkojame už klausimą. Tačiau jeigu automobilį užregistravote Lietuvoje, ir turite registracijos dokumentus. O mokesčius už automobilį iš Švedijos gavote jau po to kai automobilį užregistravote Lietuvoje. Tokiu atveju parašykite prašymą bei su dokumentų nuotraukomis nusileiskite į Švedijos „tulvita“. Tai turėtų padėti.

 • Dovydas :

  Sveiki, aš gyvenu užsienyje eina parduoti automobilį ar reikia būtinai grižti į Lietuvą?

 • Robertas :

  Sveiki,

  Kur kreiptis del pazymos israsymo ? Automobilis sudege. Buvo gaisrininkai bei ju ekspertas. Eksperto duotais kontaktais susisiekti nepavyko.

  Gal galite nukreipti kur nuvykti Klaipedoje ?

  • admin-supirk :

   Sveiki, tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į artimiausią regitros padalinį arba paskambinkite į regitros aptarnavimo skyrių telefonu : 8 700 55 151 arba (8 5) 210 5164;

 • Gytis :

  Sveiki per kiek laiko automobilis išregistruojamas ? Ar jis išregistruojamas ta pačia minute ?

 • Lina :

  Sveiki, aš a/m savininkas gyvena užsienyje, ar įmanoma be jo parduoti automobilį, ar būtinai savininkas turi grižti į Lietuvą?

 • Aras :

  Sveiki, gyvenu užsienyje (ES bendrijoje) naudojuosi automobiliu registruotu Lietuvoje. Norėčiau automobilį išregistruoti ir pastatyti pardavimui į prekybine aikštele. Klausiu, nes lyg ir be pirkėjo Regitra neleidžia išregistruoti?
  Ačiū.

  • admin-supirk :

   Sveiki, automobilį galite išregistruoti ir be pirkėjo, tačiau jis negalės dalyvauti eisme. Rekomenduotume, jį išregistruoti tik tuo atveju, kai automobilis jau bus parduotas ir pinigai bus jūsų sąskaitoje.

 • Aurimas :

  Sveiki, automobilis buvo netinkamas eksplotuoti ir su besibaigiančiais draudimais. Dėlto automobilio dalys buvo dalimis parduotos, nemetalas utilizuotas surinkimo punkte. Korpusą patys supjaustėme ir pardavėme kaip metalą. kaip galima tokį automobilį išregistruoti? -nes jo realiai nebėra. Išregistruojant internetu prašo duomenų iš parduoto automobilio.

  • admin-supirk :

   Sveiki, tais atvejais, kai dėl tam tikrų priežasčių automobilio savininkas negali gauti transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimo, reikia pateikti paaiškinimą raštu apie tokio dokumento nepateikimo priežastis.

 • Donatas :

  Jeigu tr. pr. internetu išregistruojama per 5 d., pirkėjas gali priregistruoti tr. pr. sutarties pasirašymo dieną?

  • admin-supirk :

   Sveiki, taip, užpildžius pirkimo pardavimo sutartį ir parašius prašymą išregistruoti automobilį, pirkėjas gali keliauti į regitrą užregistruoti automobilį jau kita dieną. Jei pranešate apie transporto priemonės pardavimą kitam valdytojui, kuris per nustatytą terminą jos nepersiregistravo savo vardu, ji išregistruojama per 10 dienų.

 • Kestas :

  Pardaviau automobili. Pirkimo -pardavimo sutarti pasiraseme, automobilis siuo metu yra pas naujaji savininka Lietuvoje, o as esu uzsienyje ,ir grizti niekaip neturiu galimybes. Norejau isregistruoti internetu, bet to taip pat negaliu padaryti, nes tam reikalinga el.bankininkyste, o lietuvisku banko sutarciu neturiu, el.paraso taip pat neturiu . Ka daryti tokiu atveju? Gal but imanoma kaip nors isregistruoti nusiuntus regitrai savo asmens dokumentu kopijas ir pirkimo pardavimo sutarties kopija ? ir kas nutiks tokiu atveju jei laiku neisregistruosiu automobilio? Ar naujasis savininkas gales ji eksploatuoti, drausti savo vardu ,ar parduoti kazkam kitam?

  • admin-supirk :

   Sveiki, tokių atveju rekomenduojame pasiskambinti į regitros padalinį ir pasitikslinti dėl tikslesnės infromacijos. Tačiau tikėtina, kad teks keliauti į regitrą.

 • Tadas :

  Sveiki.
  Auto savininkas randasi uzsienyje, ar jis gali parduoti auto isregistraves internetu?
  Kokie turi buti pirkejo veiksmai?
  Dekui

  • admin-supirk :

   Sveiki, taip gali, tačiau, kad jį išregistruotų, jam reikia turėti el.parašą ar el.bankininkystę, kad automobilį galėtų išregistruoti internetu. Rekomenduojama pirkėjui pinigus pervesti/paduoti tik tuo metu, kai automobilis bus išregistruotas, kad nekiltų papildomų nesklandumų.

 • Lukas :

  Sveiki, tėtis nori perrašyti man automobilį. Ar įmanoma tai padaryti internetu ar abiem keliauti į Regitrą? Ką tokiu atveju daryti? Perrašyti dovanojimo būdu ar kaip pirkimo – pardavimo?
  Ačiū už atsakymą

  • admin-supirk :

   Sveiki, tokiu atveju jums nereikia vykti į regitros padalinį, užtenka pasirašyti pirkimo pardavimo sutartį, tuomet ją išregistruoti internetu. O po 1-2 valandų prisiregistruoti internetu, o naują automobilio techninį pasą gausite paštu arba nuvykę į regitros padalinį, priklausomai nuo to, kaip jums patogiau.

 • Modestas :

  Sveiki, manes nenukreipia i nr 3 foto kai prisijungiu per el. bankininkyste. lieku prisijunges bankinikysteje o regitroje puslapis toliau neveda.

  • admin-supirk :

   Sveiki, nuscrolinę apačion pamatysite pasirinkimą „Prisijungimas per elektroninius valdžios vartus“ , paspauskite.

 • Vilija :

  Sveiki, atidaviau mašiną utilizavimui, kaip galima is Jūsų gauti pažymą, kad mašinos neturiu, nes noriu gauti kompensaciją už taršios mašinos utilizavimą ( naują mašiną jau nusipirkau).

  • admin-supirk :

   Sveiki, kai automobilį atiduodate utilizavimui, būtinai paprašykite, kad duotų utilizavimo sutartį.

 • Petras :

  Sveiki, kaip reikia pilditi . Pirkimo -pardavimo sutarti, jei pirkėjas yra registruotas (gyvena) kitoje šalyje, (Jungtinė je Karalystėje)

 • Loreta :

  Laba diena ,vyras nusipirko masina ,o savo senaja nori man palikti man,kaip reikia persiregistruoti ,kokia rocedura ,ar tai imanoma padaryti internetu.ačiū

  • admin-supirk :

   Sveiki, jeigu tai jūsų vyras, tuomet galite neperregistruoti automobilio, o tiesiog juo naudotis, tačiau jeigu kyla poreikis, tuomet galite jį perregistruoti straipsnyje nurodytą tvarką.

 • Žydrūnė :

  Laba diena,
  Noriu pasiteirauti, jei automobilio savininkas miręs, ar gali bet kuris žmogus su mirties liūdijimų išregistruoti mirusiąjam priklausiusį automobilį. Automobilis nebenaudojamas.

  • admin-supirk :

   Sveiki, tokiu atveju kreipkitės į regitros padalinį, tačiau tikėtina, kad automobilį išregistruoti galės tik šeimos narys.

 • Laima :

  Sveiki, ar galiu internetu issregistruoti tecio parduota automobili pati (tetis neturi internetines bankininkystes)

  • admin-supirk :

   Sveiki, Laima, deja išregistruoti automobilį gali tik jo savininkas, prisijungęs per el bankininkystę ar m parašą.

 • Darius :

  Sveiki, noriu parduoti neveikiantį automobilį supirkėjams .Kokias procedūras privalau atlikt?Ar patikėt ,kad supirkėjai viskuo pasirūpins?

  • admin-supirk :

   Sveiki, Dariau, dažniausiai automobilių supirkėjai, nupirkę automobilį, juo pasirūpina, jums tereiktų jį išregistruoti.

 • Arnas :

  Sveiki,noriu pirkti automobilį, bet reikalingos,to automobilio dalys mano automobiliui, todėl nupirktas automobilis,nebus eksplotuojamas, ar reikia mokėti taršos,jei iškart automobilis bus išregistruotas ?

 • Tom :

  Sveiki, gyvenu užsienyje (ES bendrijoje). Naudojuosi automobiliu registruotu Lietuvoje ir noriu jį išregistruoti ir utilizuoti. Ar turiu persiusti Regitrai utilizavimo liudijimą?

 • Vilma :

  Sveiki,noriu pirmiausiai išregistruoti automobilį internetu ir po to parduoti užsienyje.Kaip man išregistruoti internetu,kaip neeksplotuojama kelyje?Čia kiek matau
  tik pardavus išregistruoti,bet man reikia pirma išregistruoti.Gal galėtumėt parašyti,kaip turėčiau tai padaryti?Iš anksto ačiū

  • admin-supirk :

   Sveiki, dėl šios informacijos, kokia seka viską reiktų atlikti, pasiskambinkite į regitros filialą telefonu: +370 700 55151 .
   Skambinant iš užsienio
   +370 5 210 5164 . Jie suteiks visą reikiamą informaciją.

 • Alvydas :

  Sveiki,noriu sena automobilį ardyti dalimis,kaip man ji išregistruoti

  • admin-supirk :

   Sveiki, Alvydai, išardžius automobilį jį reikia utilizuoti ir gauti sunaikinimo dokumentus. Tada galėsite išregistruoti regitroje. Daugiau info (kokia seka viskas vyksta) gauti galite paskambinę į Regitros klientų aptarnavimo centrą +370 700 55151.

 • Jonas :

  Sveiki,
  noriu nusipirkti neeksploatuojamą (be TA) automobilį su man patinkančiais numeriais ir juos persikelti ant savo automobilio. Bet pačio automobilio ant savęs registruoti nenoriu – jį arba perparduočiau toliau, arba vėliau priduočiau į metalo laužą.
  Kaip elgtis, kad tokioj situacijoj galėčiau iš karto persikelti numerius ant savo automobilio, ir nereikėtų registruoti perkamo ir už jį mokėti taršos mokestį?

  • admin-supirk :

   Sveiki, Jonai, nusipirktą automobilį įregistruoti nėra būtina, tačiau tiksliai atsakyti į jūsų klausimą negalime, ar reikia registruoti automobilį ant savęs norint paimti jo numerius kitam jūsų naudojamam automobiliui. Norėdami gauti tikslesnį atsakymą šiuo klausimu – pasikonsultuokite su Regitros darbuotojais (+370 700 55151).
   Kaip alternatyva: galėtumėte pabandyti susitarti su automobilio pardavėju, kad jis senam automobiliui nuperka naujus numerius ir jums perrašo senus (kurių jūs norite). Taip išvengsite automobilio pirkimo, utilizavimo ir kt. susijusių reikalų.

 • Kęstutis :

  Sveiki, noriu parduoti automobilį Latvijos piliečiui, ar užtenka pirkimo – pardavimo sutarties paliekant dabartinius lietuviškus numerius, A reikalingi kiti veiksmai?
  Dėkoju

  • admin-supirk :

   Sveiki, Kęstuti. Taip, užtenka pirkimo – pardavimo sutarties ir numeriai gali likti lietuviški. Nieko papildomai daryti nereikia. Tačiau parduodant automobilį į kitą šalį rekomenduojame jį kuo greičiau išregistruoti (pardavus), kad nekiltų papildomų problemų.

 • Jonas :

  Sveiki. Noriu savo automobilį duoti naudotis dukrai užsienyje. Tačiau kad visa atsakomybė už padarytą avarija ar žalą būtų jai. Jei nutiks toks dalykas. Draudimas yra manmano vardu. Kaip galima apiforminti tai. Dukra jau yra užsienyje ir auto taip pat. Ačiū

  • admin-supirk :

   Sveiki, tokiu atveju jums reikia perrašyti automobilį dukrai, arba tiesiog ji turi pasiimti automobilio draudimą ant savęs.

 • Algina :

  Sveiki noriu išregistruoti automobilį kuris eksplotuojamas Ukrainoje.ar galima tai atlikti pasienyje.noriu įregistruoti Ukrainoje.ką turiu daryti?

  • admin-supirk :

   Sveiki, jeigu automobilį norite išregistruoti kitoje šalyje, jums reikia keliauti į tos šalies regitros padalinį, ten gausite visą reikiamą informaciją, kaip galite išregistruoti automobilį.

 • Leonoras :

  Sveiki,
  Nusipirkau automobilį, bet dėl trukstamų duomenų (masės, kilovatų) nepavyko jo priregistruoti. Regitra liepė keliauti darytis ekspretizę, bet automobilio praeitas savininkas pasiliko numerius, todėl nuvykti ir pasidaryti ekspertizes negaliu. Ką daryti tokiu atveju?

  • admin-supirk :

   Sveiki, tokių atveju pasiimkite raudonus laikinus automobilio numerius iš regitros, kad galėtumėte nuvykti ir atlikti ekspertizę, arba pasinaudokite tralo paslaugomis.

 • Andrius :

  Automobilis priklausė žmogui A, jis jį pardavė piliečiui B, sutvarkė dokumentus, kad automobilis parduotas ir jo statusas yra, kad paruoštas perrašymui kitam asmeniui. Pilietis B neįregistravo automobilu ir pardavė piliečiui C. Pilietis C pardavė piliečiui D taip pat neįregistravęs. Pilietis D neįregistravo automobilio ir pardavė man. Turiu registracijos liudijimą, kuriame savininkas yra pirmasis pilietis A, tačiau turiu tik pirkimo pardavimo sutartis piliečio B su C ir piliečio D su manimi. Ar užtenka tik paskutinės pirkimo pardavimo sutarties įregistravimui internetu? Įregistravimo procedūra atlikau, taršos mokestį taip pat sumokėjau, bet dar nėra atsakymo, įdomu ko tikėtis iš regitros. Taip pat, kaip elgtis jei reiks visų sutarčių grandinės, o jų man nepateikė paskutinis pirkėjas, nes neturi?

  • admin-supirk :

   Sveiki, Andriau, norėdami priregistruoti automobilį jums būtina turėti visų savininkų pirkimo-pardavimo sutartis, pvz, 1 savininkas pardavė antrajam, o 2 savininkas pardavė 3, trečiasis pardavė jums. Tokiu atveju 2 savininkas turi turėti pirkimo pardavimo sutartį, kurioje nurodyta, jog jis perka automobilį iš 1 savininko, tuomet 2 savininkas parduodamas automobilį 3 pirkėjui, turi sudaryti pirkimo pardavimo sutartį, tuomet trečiasis savininkas turi gauti 1 pirkimo pardavimo sutartį, kuomet iš 1 savininko pirko automobilį. Tuomet turi turėti antrąją sutartį, kur perka automobilį iš antrojo savininko.

   Trumpai kalbant, perkant automobilį, kuris turi ne vieną pirkimo pardavimo sutartį, jums svarbu turėti visas pirkimo pardavimo sutartis, kitaip automobilio gali nepavykti priregistruoti. Galite pasiimti automobilio techninį pasą ir pažiūrėti, kas yra jo valdytojas, tuomet tiesiog pažiūrekite į visas sutartis, ir pamatysite ar grandinė nenutrūkus, tai yra ar A) pardavė pirkejui b ) (pirkimo pardavimo sutartis) ar c) turi pirkimo pardavimo sutartį su b pirkėju ir taip toliau. Tikiuosi atsakiau į jūsų klausimą.

 • Lina :

  Sveiki.
  Mano brolis gyvena Amerikoje, masina registruota jo vardu Lietuvoje. Nori ja parduoti. Aš , sesuo turiu įgaliojimą atstovauti ji valstybinėse įstaigose jo vardu ir t.t. Ar su tokiu įgaliojimu galiu parduoti automobilį , ar reikia būtent įgaliojimo automobilio pardavimui? Ir ar galėčiau jo automobilį išregistruoti aš , jei jis neturi lietuviškos bankininkystės ir e parašo?
  Ačiū

 • Saulius :

  Sveiki.
  Pardaviau automobili ir negaliu isregistruoti. Regitros puslapyje raso – Neturite suformuotų perleidimo deklaracijų tvirtinimui. Patvirtinti perleidimo deklaraciją galimybė bus tik tuomet, kai įgyjėjas (pvz. pirkėjas) pateiks įgijimo deklaraciją…. O pirkejas neskuba tuo pdaryti. Ka man daryti?

 • Tatjana :

  Laba diena, draudimo kompanija nurašė mano automobilį po avarijos. Kaip automobilį išregistruoti? Ar galiu jį parduoti dalimis.? Ar reikia kažkaip įforminti tokį pardavimą?

  • admin-supirk :

   Sveiki, jeigu automobilis nurašytas draudimo, galite jį parduoti dalimis, o tuomet nuvešti utilizavimui. Tuomet su visais dokumentais į regitrą 🙂

 • Juozas :

  Sveiki. Norėjau paklausti ar įmamoma išregistruoti automobilį jei jo nebėra ir nėra utelizavimo išrašo like tik dokumentai ir mašinos numeriai.

  • admin-supirk :

   Sveiki, tokiu atveju jums teks vykti į artimiausią regitros padalinį bei rašyti prašymą, tuomet turėtų pavykti išregistruoti automobilį. Daugiau infomacijos suteiks regitros konsultantai 🙂

 • Karolina :

  Sveiki, pardaviau automobilį, pirkimo-pardavimo sutartį turiu, tačiau naujasis savininkas pažeidinėja KET ir baudos keliauja mano vardu, kadangi naujasis savininkas atsisako pateikti automobilio įsigyjimo deklaraciją. Ar galiu automobilį tiesiog išregistruoti be jokio perleidimo deklaravimo, jeigu naujasis savininkas atsisako vykdyti savo prievolę deklaruoti perleidimą? Parodžius pirkimo pardavimo sutartį baudos panaikinamos, bet tai problemos dėl naujojo savininko prievolės nevykdymo neišsprendžia.

 • Ramune :

  Sveiki. Automobilis yra užsienyje (ES), Lietuvoje jam pasibaigusi TA ir praėjo daugiau nei 180 dienų, tas eismas juo draudžiamas. Galimybės parvežti automobilį į Lietuvą ribotos. Norėtume pasidomėti, ar automobilį parduoti ten esančiam giminaičiui, kad automobilis būtų jo vardu, jis automobilį persirašytų savo vardu, o vėliau užsienyje persiregistruotų automobilį ant tos šalies numerių. Ką tuomet reiškia, kad automobilis yra „ant įskaitos“? Jeigu jis jau yra toje šalyje ir dabar nevažinėja, ar būtina automobilį parvežti į Lietuvą TA, ar pardavus tas žmogus tiesiog ten jau toliau registruos automobilį toje šalyje ir ten praeis TA.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *